کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی است که صاحبان کسب وکار برای معرفی محصول و برند خود نیاز دارند از آن درکنار سایر ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی استفاده کنند. اگر بخواهیم کاتالوگ را به صورت حرفه‌ای معرفی نمائیم باید بگوئیم که کاتالوگ شامل دفترچه‌ای از اطلاعات کامل محصولات و یا خدمات است که مخاطب می‌تواند […]

کاتالوگ یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی است که صاحبان کسب وکار برای معرفی محصول و برند خود نیاز دارند از آن درکنار سایر ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی استفاده کنند.

اگر بخواهیم کاتالوگ را به صورت حرفه‌ای معرفی نمائیم باید بگوئیم که کاتالوگ شامل دفترچه‌ای از اطلاعات کامل محصولات و یا خدمات است که مخاطب می‌تواند هنگام مطالعه آن با نحوه استفاده از محصولات و یا خدمات آشنا شود.بسیاری از سازمان‌ها به دلیل هزینه‌های بالای چاپ، اقدام به چاپ کاتالوگ در تیراژ پائین می‌کنند. امروزه در صنعت چاپ از دو روش (آفست و دیجتال) استفاده می‌شود.

چاپ آفست برای تیراژ بالا و چاپ دیجیتال برای تیراژ پایین است. در دنیای رقابتی امروزه، کسب‌وکارها جهت معرفی و فروش محصولات و خدمات خود به چاپ کاتالوگ می‌پردازند. آنها برای چاپ کاتالوگ‌های خود از روش دیجیتال استفاده می‌کنند.

فرق کاتالوگ و بروشور
کاتالوگ ها اطلاعات جامع و کاملی در مورد محصولات یا خدمات یک کسب و کار در خود جای داده است. در صورتی که در بروشورها ما اطلاعات مختصر و جزئی تری از یک یا چند محصول یا خدمات در یک کسب و کار مشاهده می کنیم.
کاتالوگ ها برای خریداران یا توزیع کننده گان عمده طراحی و چاپ می شود. در حالی که بروشور برای مصرف کننده تهیه و چاپ می گردد.
کاتالوگ ها به دلیل استفاده از کاغذهای سنگین تر و ضخیم تر، طراحی و چاپ متفاوت تر و … قیمت تمام شده بیشتری دارند. و این در حالی است که بروشور به دلیل کاربرد کاغذهای سبک، نوع طراحی و … ارزان تر است.
کاتالوگ ها معمولاً در تعداد محدود تهیه و چاپ می گردد. اما بروشور ها غالباً در تیراژ بالا و در سطح عمومی تر تهیه، چاپ و توزیع می شود.
ضمن این که می توان گفت بروشورها درهر سایزی چاپ می شوند اما کاتالوگ ها با آنکه استاندارد مشخصی در این زمینه وجود ندارد ، معمولا در کاغذهای A4 و A5 چاپ می شوند.

برند هایی که قبل از شما در این بخش به ما اعتماد کرده اند:

پلن های قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور

هیچ جدول قیمتی تنظیم نشده است.

فرم ارتباط با ما

جهت سفارش و ارتباط با شما فرم کوتاه زیر را پر کنید‌:

    ثبت سفارش دانلود فایل pdf فرم سفارش

    یا میتوانید با ما در ارتباط باشید:

    Whatsapp Instagram