نخستین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار در اهواز

برگزاری نخستین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار در اهواز: به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سید فضل الدین موسوی در نشست خبری اولین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار که پیش از ظهر امروز سه شنبه 17 بهمن ماه در محل سالن […]

برگزاری نخستین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار در اهواز:

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سید فضل الدین موسوی در نشست خبری اولین سمینار بین المللی CSR با عنوان مسئولیت اجتماعی، دولت و توسعه پایدار که پیش از ظهر امروز سه شنبه 17 بهمن ماه در محل سالن جلسات معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان برگزار شد؛ اظهار کرد: برگزاری این سمینار برگزاری در اتاق بازرگانی ایران، وزارت راه و استان خوزستان در هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران مصوب شده و 6 اسفند ماه در گیت بوستان برگزار می شود.

وی افزود: 12 نفر از هیئت علمی دانشگاه چمران و علوم پزشکی، 18 شهردار، 17 فرماندار، 36 معاونان دستگاه و 35 نفر مدیرعامل و مدیرکل تاکنون در این سمینار ثبت نام کرده اند و تدوین سند راهبردی مسئولیت اجتماعی در استان خوزستان خروجی این سمینار خواهد بود.

موسوی با تاکیدر بر نقش فعال رسانه ها در حوزه مسئولیت های اجتماعی عنوان کرد: آیین رونمایی از کتاب جامع روابط عمومی خوزستان نیز در روز سمینار برگزار و توزیع می شود؛ در این کتاب بخشی از تاریخچه روابط عمومی خوزستان، کشور و جهان ذکر شده است.

وی به تاریخچه روابط عمومی در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: شروع فعالیت روابط عمومی کشور در مسجدسلیمان، آبادان و اهواز بوده است، مصاحبه رئیس جمهور، استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، افراد پیشکسوت روابط عمومی، تاریخچه روابط عمومی، مطالب علمی، تجارب ارزنده 13 دستگاه، پیشتازان و همیاران روابط عمومی از جمله فصل های این کتاب هستند.

سید فضل الدین موسوی تاکید کرد: استانی هستیم که نسبت به استان های دیگر پردرآمد است ولی متأسفانه در رده بندی استفاده کنندگان از این منابع در رده های پایین قرار داریم؛ گزارش شرکت ها هم ارسال می شود که همه حرفی برای گفتن دارند ولی اکثر کارهای انجام شده CSR نیست.

وی گفت: سفیر کره، نماینده اتحادیه اروپا در حوزه CSR، مدیرعاملان شرکت ها، مدیران کل و تعدادی از روابط عمومی ها در این سمینار حضور خواهند داشت.

بیشتر بدانید

به دنبال برگزاری کمپین هستید؟

فرم ارتباط با ما

جهت سفارش و ارتباط با شما فرم کوتاه زیر را پر کنید‌:

    دانلود فایل pdf فرم سفارش

    یا میتوانید با ما در ارتباط باشید:

    Whatsapp Instagram