هـدف ، دستاورد 10 سال مطالعه و جستجو در قله های مملوء از نگرش های سازمان یافته همراه با تفکری نوین است.مجموعه ای جوان و فعال که با بهره گیری از متخصصین مجرب در تمامی زمینه های تبلیغاتی و فرهنگی فعالیت می نماید. شغل ما صرفا تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای معرفی برندتان، فراتر از تصور شما تا با تکیه بر واقعیت و بی‌نیاز از بزرگنمایی، شما را به آینده‌ای بزرگ‌تر برسانیم. هدف به میدان آمده تا رویکردی نو و مدرن از تبلیغات را در عرصه ی هنری به عرضه بنشاند و با حجم مترا کم و متنوعی از فعالیت ها، نقشی خوش از خویش به یادگار بگذارد.

اهداف سازمانی

تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز ما می باشد. درک دغدغه‌های مشتریان، برجسته ساختن آنها در بازار،پیشنهاد راهکارهای موثر ، همراهی تا حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی ما می‌باشد.

ماموریت سازمانی

ما ماموریم با ایده ، خلاقیت و رعایت ظرافت و نهایت دقت ، نیاز مشتری را برطرف کنیم تا با ساخت بهترین خدمات در ذهن و فکر مخاطبان جای گیریم. در سابقه این کانون به روشنی مشخص است که به مشتریان خود وفادار بوده و سعی بر آن داریم تا با ادامه روند اعتماد سازی و جلب رضایت مشتری، بتوانیم همگام با آنها در راه اهدافشان هم مسیر باشیم.

منشور سازمانی

این کانون به پشتوانه علم و تجربه در پروژه های ملی و به کارگیری ابزار نوین مدیریت اعتقاد راسخ دارد و خود را متعهد به اجرای اثر بخش خط مشی زیر می‌داند:‌

• رعایت اخلاق حرفه ای و پاسخگویی کامل به تعهدات قراردادی و نیازهای مشتریان . • اجرای پروژه ها در چارچوب برنامه زمان بندی مصوب و ارتقاء سطح کیفی در انجام تعهدات . • بهره گیری از استعدادها ، خلاقیت ها و نوآوری های کارکنان و افزایش سطح کارایی ودانش آنها از طریق آموزش مستمر منابع انسانی • بکارگیری تجهیزات کارآمد و متناسب با نیاز پروژه ها و منطبق با فنآوری و استانداردهای روز دنیا.

اعضای تیم (سرمایه انسانی)
هیچ پستی وجود ندارد
فرصت شغلی

یکی از افتخارات ما در این مجموعه پرورش نیروی انسانی متخصص و کارآمد و جذب آنها به عنوان نیروی کار می باشد. اگر به این رشته علاقه دارید و یا رشته دانشگاهی شماست و جویای کسب تجربیات متنوع تر در بازار کار هستید حتما از این فرصت استفاده کنید.

فرم زیر را پر کنید:

دانلود فایل pdf فرم سفارش

  راه های ارتباط با ما

  آدرس

  اهواز. خیابان سیمتری. خیابان وکیلی. نبش مسلم. پلاک 115. طبقه 1. واحد 1

  شماره تماس

  061-32229065
  09387738653

  ایمیل

  info@hadafad.ir

  ساعات کاری

  شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 - پنجشنبه ساعت 9 تا 13

  فرم ارتباط با ما

  جهت سفارش و ارتباط با شما فرم کوتاه زیر را پر کنید‌:

   دانلود فایل pdf فرم سفارش

   یا میتوانید با ما در ارتباط باشید:

   Whatsapp Instagram